Konkurs o OZE

Konkurs o OZE... 26 października w Zespole Szkół w miejscowości Tymień (woj. zachodniopomorskie) odbył się pierwszy etap konkursu wiedzy o odnawialnych źródłach energii.

Tu jest miejsce na reklam.
Zobacz cennik

Uczniowie mieli okazję wykazać się znajomością zagadnień dotyczących wykorzystania odnawialnych źródeł energii w Polsce.
Konkurs przeprowadzony był w dwóch kategoriach wiekowych. Zadaniem młodszych uczestników było wykonanie prac plastycznych poświęconych energetyce odnawialnej, natomiast starsi uczniowie zmagali się z testem. Drugi etap oraz finał konkursu odbędą się 9 listopada 2006 r. i będą miały formę prezentacji i quizu

Nagrody dla finalistów ufundowała Spółka EEZ, właściciel największej w Europie Środkowej farmy wiatrowej zlokalizowanej w Tymieniu. Będą to m.in.: komputer multimedialny z oprogramowaniem, mini wieża, aparat cyfrowy oraz radiomagnetofony.

Konkursy tego typu będą organizowane na zlecenie członków PIGEO. Mogą uczestniczyć w nich szkoły zlokalizowane w bliskiej odległości od miejsca planowanej bądź istniejącej inwestycji w OZE.
Organizatorem konkursu wiedzy o odnawialnych źródłach energii w Zespole Szkół w Tymieniu jest Polska Izba Gospodarcza Energii Odnawialnej.

PIGEO, CIRE.PL

Konkurs o OZE

Promocje:

PROMOCJE: