Przygotowania w toku

Przygotowania w toku... Trwają ostatnie przygotowania do Kongresu ENVIROtech CEE, który odbędzie się w dniach 29 i 30 czerwca br. w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI.

Tu jest miejsce na reklam.
Zobacz cennik

Wraz z inaugurującym imprezę przemówieniem Ministra Środowiska Kongres ENVIROtech CEE 2006, organizowany przez firmę marcus evans, zgromadzi specjalistów z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami zarówno z sektora przemysłowego, jak i środowisk rządowych i samorządowych. Dostarczy on informacji "z pierwszej ręki" na temat ostatnich trendów rozwojowych w branży oraz sposobów, w jakie jednostki samorządu terytorialnego oraz sektor przemysłowy stosują się do nowych przepisów. W czasie konferencji dokonana zostanie szczegółowa analiza przepisów w zakresie ochrony środowiska i gospodarki odpadami na szczeblu krajowym, regionalnym i unijnym. Uczestnicy będą mieli okazję poznać bliżej innowacyjne produkty i usługi, które ułatwiają firmom z sektora przemysłowego oraz środowiskom rządowym i samorządowym dostosować się do nowych wymogów. Ponadto case studies, które zostaną zaprezentowane w ramach konferencji, zobrazują bieżącą sytuację z praktycznego punktu widzenia.

Aby otrzymać szczegółowe informacje oraz zgłosić swój udział w Kongresie prosimy kliknąć tutaj. Aby otrzymać pełny program konferencji prosimy o kontakt mailowy ENVIROtech(AT)marcusevanscy(DOT)com lub telefoniczny pod nr +357 22 849 350.

Przygotowania w toku

Promocje:

PROMOCJE: