Dni Otwarte dla Ziemi w I.A.S.

Dni Otwarte dla Ziemi w I.A.S.... International American School, na warszawskich Kabatach, zaprasza na obchody "Dnia Ziemi". Uczniowie z 40 krajów świata przygotowują w dniu 23.04.2007 r., w ramach Dni Otwartych w I.A.S., bogaty program edukacyjny pod hasłem: "Ratujmy Ziemię!".

Tu jest miejsce na reklam.
Zobacz cennik


W International American School przy ul. Dembego 18, w dniu 23.04.2007 r. w godz. 9-12, odbędzie się impreza promująca edukację ekologiczną, ochronę środowiska, wiedzę o zagrożeniach dla naszej planety oraz recyklingu. Tegoroczny "Dzień Ziemi" otworzy prelekcja p. Miry Stanisławskiej-Meysztowicz, prezes Fundacji Nasza Ziemia, inicjatorki akcji "Sprzątania Ziemi" w Polsce. Dzieci i młodzież z I.A.S. zapowiada "Debatę o Ziemi" w oparciu o quizy i eko-konkursy. Tej edukacyjnej atmosferze towarzyszyć będzie również prezentacja fragmentów poematów i esejów o Ziemi. Ponadto nauczyciele wraz ze swoimi uczniami przygotowujš prezentację wiedzy o tej tematyce, ujętej w aspekcie geograficznym, historycznym i kulturalnym. Szczególna uwaga zostanie poświecona, coraz bardziej popularnemu i docenianemu na całym świecie, recyklingowi. Informacje dotyczące znaczenia i umiejętności segregacji odpadów wzbogacone zostaną o żywy pokaz.

Przyjmując zaproszenie I.A.S., z okazji Dnia Ziemi, będzie można także zapoznać się ze szkołą, ocenić jej walory edukacyjne oraz głęboko zakorzenioną wśród uczniów potrzebę troski o Ziemię, o naszą wspólną planetę.
Źródło: www.ias.edu.pl

Dni Otwarte dla Ziemi w I.A.S.

Promocje:

PROMOCJE: