POLSKIE TOWARZYSTWO FOTOWOLTAIKI

POLSKIE TOWARZYSTWO FOTOWOLTAIKI... Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki i Centrum Fotowoltaiki Politechniki Warszawskiej przesyłają zaproszenie, które mam nadzieję wyda się Państwu interesujące. W dniach 03 - 07 września 2007r. odbędzie się w Mediolanie 22. Europejska Konferencja i Wystawa Fotowoltaiczna (22nd European Photovoltaic Solar Energy Conference and Exhibition - http://www.photovoltaic-conference.com). Jest to ważne wydarzenie, które oprócz udziału w konferencji (przewidywana liczba uczestników ponad 3000, nie licząc wystawców) daje możliwość zapoznania się z ekspozycjami 450 wystawców z ponad 30 krajów.

Tu jest miejsce na reklam.
Zobacz cennik


W tej branżowej imprezie uczestniczyć będzie Centrum Fotowoltaiki Politechniki Warszawskiej oraz Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki, które będą promować polskie badania w dziedzinie fotowoltaiki. Oprócz zachęcania zagranicznych partnerów z sektora badań nad technologiami PV do współpracy z bliźniaczymi ośrodkami w Polsce, wychodzimy z inicjatywą stworzenia w języku angielskim Katalogu polskich instytucji zajmujących się fotowoltaiką (Directory of Polish Photovoltaic Science & Technology), który zostanie rozpowszechniony wśród delegatów obecnych na tej i innych konferencjach z zakresu fotowoltaiki.

Obok instytucji akademickich i naukowo-badawczych pragniemy przedstawić także polskie firmy, które działają w obszarze fotowoltaiki, aby umożliwić ewentualną współpracę z partnerami zagranicznymi. Pragniemy zaprosić Państwa do umieszczenia swojej reklamy w katalogu Directory of Polish Photovoltaic Science & Technology.

Koszt umieszczenia reklamy w formacie B5 wynosi 1000 zł. Istnieje możliwość umieszczenia reklamy na połowie strony B5 w cenie 600 zł. Jeśli są Państwo zainteresowani taką formą promocji na najważniejszych imprezach z branży fotowoltaicznej i pokrewnych, proszę o kontakt z p. mgr inż. Maciejem Juźwikiem (tel. 0-22-2347782; kom. 606601314; juzwik@pv.pl) Oczekujemy, że reklamy będą w języku angielskim w postaci plików w formacie pdf, jpg, tiff, cdr lub bmp i dostarczone do 20 sierpnia 2007r. Jeżeli reklama jest w języku polskim możemy ją przetłumaczyć za dodatkową niewielką dopłatą.

Z poważaniem,

Stanisław M. Pietruszko
Prezes PTPV

POLSKIE TOWARZYSTWO FOTOWOLTAIKI

Promocje:

PROMOCJE: