Radiowy recykling

Radiowy recykling... Vox FM rozpoczęło akcję pod hasłem "Radio Vox FM puszcza z torbami", mającą na celu propagowanie wiedzy o recyklingu. W ramach akcji stacja odwiedzi w wakacje wybrane miasta Polski.

Tu jest miejsce na reklam.
Zobacz cennik
Akcja będzie obecna na antenie Vox FM w paśmie porannym prowadzonym przez Urszulę Urzędowską i Romana Czejarka. Para przez całe lato podróżują po Polsce i prowadzi poranne audycje. "Radio Vox FM puszcza z torbami" polega na wymienianiu w wybranych miastach Polski plastikowych toreb przechodniów, na torby ekologiczne. Popularne ekotorby rozdawanie są również na antenie.

Partnerem akcji jest firma Rekopol, zajmująca się organizacją recyklingu, która ufundowała 1,5 tys. ekologicznych toreb płóciennych z logo stacji.

W ramach akcji Radio Vox FM odwiedzi: Warszawę, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Kraków, Zakopane, Myślenice oraz Łódź, a ostatniemu letniemu programowi, 31 sierpnia w Toruniu, towarzyszyć będzie koncert zespołu Trubadurzy. W ramach akcji w studio radiowym (pasmo poranne, serwisy informacyjne) goszczą eksperci z dziedziny recyklingu.

- Plastikowa torba żyje 20, może 40 minut - tyle średnio trwa jej zapakowanie, przeniesienie lub przewiezienie do domu i rozpakowanie. Potem trafia do kosza, ale jeszcze dla wnuków naszych wnuków będzie stanowiła problem. Zaangażowaliśmy się w akcję wymiany toreb plastikowych na wielokrotnego użytku, bo wierzymy, że warto dbać o środowisko, w którym żyjemy, bo chcemy zmienić konsumenckie przyzwyczajenia i pokazać, że ekologicznie znaczy również miło i przyjemnie - komentuje Piotr Rzepka, dyrektor programowy Vox FM.

Organizacja Odzysku Rekopol została powołana w celu propagowania idei recyklingu przez m.in. Coca-Colę, Pepsi, Nestle i Danone.

źródło: wirtualnemedia.pl

Radiowy recykling

Promocje:

PROMOCJE: