Reklama

Reklama...

REKLAMA W SERWISIE "EKOLOGIKA.PL"

Serwis "ekologika.pl" otwiera przed Państwem wiele możliwości zareklamowania się na poczytnych stronach o energetyce odnawialnej. Oprócz darmowych form promocji, oferujemy także reklamę płatną: wizualną oraz dedykowaną.

REKLAMA BEZPŁATNA

subdomena dla osób indywidualnych, np: "twojanazwa.ekologika.pl" Zakładamy subdomeny dla osób indywidualnych w atrakcyjnej domenie "ekologika.pl"

GRATIS!

^^^powrót^^^

wpis do działu "Firmy Ludzie Pieniądze" Dajemy możliwość darmowego wpisania informacji na temat Państwa firmy w dziale "Firmy Ludzie Pieniądze" na okres 6 miesięcy

GRATIS!

^^^powrót^^^

reklama produktu w "newsach" W pewnych przypadkach dopuszczamy możliwość bezpłatnej informacji o nowych produktach w naszych codziennych newsach na stronie głównej.

GRATIS!

^^^powrót^^^

subdomena dla osób indywidualnych, np: "twojanazwa.ekologika.com.pl" Zakładamy subdomeny dla osób indywidualnych w atrakcyjnej domenie "ekologika.com.pl"

TERAZ GRATIS!

^^^powrót^^^

 

REKLAMA PŁATNA-WIZUALNA
Artykuł sponsorowany

Oferujemy możliwość umieszczenia w serwisie, jednego lub większej ilości artykułów reklamowych, których tytuły zostaną wyświetlone w specjalnie skonstruowanym bloku w górnym, prawym rogu "ekologiki". Po kliknięciu na dany tytuł, użytkownik zostanie przeniesiony do podstrony z pełną treścią artykułu, gdzie reklamodawca będzie miał możliwość zamieszczenia treści o dowolnej długości, wzbogaconej o różnego rodzaju interaktywno-multimedialne dodatki typu: tabele, obrazki, linki itd.

CENA: 200 PLN/jednorazowo

^^^powrót^^^

News sponsorowany

To jest przykład sponsorowanego newsa, który pojawi się na stronie głównej.
Po kliknięciu na link "czytaj więcej", pojawi się rozszerzony tekst newsa, do którego można dołączyć tabele, obrazki i inne elementy interaktywno-multimedialne. News sponsorowany "żyje" co najmniej 24 miesiące w serwisie głównym po tym czasie jest przechowywany w archiwum.

CENA: 100 PLN/jednorazowo

^^^powrót^^^

Sponsor serwisu

W zakreślonym na czerwono obszarze oferujemy możliwość zainstalowania bannera głównego sponsora serwisu, o maksymalnych wymiarach 200X25 pikseli. Banner ten będzie widoczny na każdej podstronie "ekologiki".

CENA: 2 000 PLN/miesiąc

^^^powrót^^^

Duży banner na górze

W zakreślonym na czerwono obszarze oferujemy możliwość zainstalowania bannera o maksymalnych rozmiarach 400X50 pikseli. Banner ten, będzie widoczny na samej górze, głównej strony "ekologiki".

CENA: 300 PLN/miesiąc

^^^powrót^^^

Duży banner lub link tekstowy na dole strony

W zakreślonym na czerwono obszarze oferujemy możliwość zainstalowania bannera o maksymalnych rozmiarach 400X50 pikseli. Banner ten, będzie widoczny na samym dole głównej strony "ekologiki".

CENA: 200 PLN/miesiąc

^^^powrót^^^

REKLAMA PŁATNA-DEDYKOWANA

mailing - newsletter Wybranie tej formy reklamy, oznacza wysłanie do wszystkich użytkowników serwisu "ekologika.pl" informacji o Państwa firmie jako dodatku do następnej edycji naszego newslettera. Newsletter jest wysyłany nie rzadziej niż co trzy miesiące i nie częściej niż co 30 dni.

CENA: 300 PLN/jednorazowo

^^^powrót^^^

pop-up Oferujemy możliwość zainstalowania w naszym serwisie dowolny rodzaj wyskakującego okienka zwanego "pop-up". Cena w przypadku tej formy reklamy, zależy od konkretnych ustaleń co do rozmiarów i częstości pojawiania sie pop-upa.

CENA: 601211561

^^^powrót^^

konto pocztowe na serwerze IT Partner (bardzo szybki serwer), w domenie "ekologika.pl" Zakładamy konta pocztowe w atrakcyjnej domenie "ekologika.pl" przy użyciu serwera firmy IT Partner.

CENA: 100PLN/rok

^^^powrót^^^

subdomena dla firm, np: "twojanazwa.ekologika.com.pl" Zakładamy subdomeny dla firm w atrakcyjnej domenie "ekologika.com.pl"

CENA: 60PLN/rok + gratisowa promocja w wyszukiwarkach

^^^powrót^^^

hosting + domena Oprócz samej domeny oferujemy także miejsce na serwerze na umieszczenie Państwa strony internetowej. Cena tej usługi zależeć będzie od indywidualnych wymagań i parametrów konta.

^^^powrót^^^

umieszczenie w rankingu Zainstalowanie państwa bannera reklamowego we wszystkich popularnych rankingach stron www.

CENA: 601211561

^^^powrót^^^

umieszczenie w systemie wymiany bannerów Zainstalowanie państwa bannera reklamowego we wszystkich popularnych systemach wymiany bannerów.

CENA: 601211561

^^^powrót^^^

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT


Tu jest miejsce na reklam.
Zobacz cennik

Reklama

Promocje:

PROMOCJE: